سانتا کروز، پیکاپ هیوندای بالاخره معرفی شد + فیلم

سال هاست که هیوندای در رابطه با یک خودروی پیکاپ صحبت می کند و هرسال تاریخ تولید و عرضه آن را به تاخیر می اندازد، اما جالب تر از همه این بود که هیوندای هیچگونه تصویری از پروژه پیکاپ خود منتشر نکرد و تنها تصوری که از اولین خودروی پیکاپ هیوندای داشتیم، مربوط به نسخه مفهومی آن در سال 2015 می شد. با این حال بلاخره انتظارها به پایان رسید و کمپانی خودروسازی هیوندای روز گذشته رسما از اولین خودروی پیکاپ خود رونمایی کرد.

هیوندای سانتا کروز به طور استاندارد از یک پیشرانه 2.5 لیتری چهار سیلندر تنفس طبیعی نیرو می گیرد که امکان تولید بیشتر از 190 اسب بخار قدرت و میزان خروجی گشتاوری معادل 244 نیوتن متر را خواهد داشت که امکان دریافت آن توسط یک جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک و انتقال آن به تمامی چرخ های خودرو وجود دارد. طبق اعلام هیوندای، این نسخه توانایی بکسل 1588 کیلوگرم را خواهد داشت.

به طور سفارشی، هیوندای یک پیشرانه 2.5 لیتری چهار سیلندر توربوشارژر را در اختیار شما قرار خواهد داد که میزان خروجی قدرت آن به حداکثر 275 اسب بخار و میزان خروجی گشتاور آن هم به حداکثر 420 نیوتن متر خواهد رسید. این نسخه با جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک دوکلاچه به مشتریان عرضه می شود که پدال های تعویض دنده نیز پشت فرمان آن قرار گرفته است. این نسخه چهار چرخ محرک استاندارد بوده و توانایی بکسل 2268 کیلوگرم را خواهد داشت.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *