نمای جلو اسپورتیج 2022

کیا اسپورتیج 2022 معرفی شد

پس از تیزرها و مشاهده چندین نمونه اولیه ، کیا سرانجام اسپورتیج 2022 را رونمایی کرد. این مدل کاملاً اصلاح شده اکنون وارد نسل پنجم خود شده است و با طراحی کاملاً جدید خود با استفاده از فلسفه طراحی جدید این خودروساز با نام “Opposites United” که در ابتدا با کیا EV6 شروع به کار کرد ، در سطح جهانی آغاز به کار کرد.

برخلاف کراس اوور EV ، کیا اسپورتیج از یک جذابیت بسیار دقیق با عناصر روشنایی متمایز که یادآور k5 است ، بهره می برد. اما مهمتر از همه ، مدل کاملا جدید اکنون نشان جدید کیا را یدک می کشد.

همچنین با کیا اسپورتیج 2022 نسخه جدیدی از جلو پنجره مشبک Tiger Nose دیده می شود که اکنون Digital Tiger Face نام دارد. جلو پنجره مشبک مشکی چراغ های جلو را به هم متصل می کند.

 

در کناره ها ، نسل پنجم اسپورتیج دارای خطوط صاف است که سطح بدنه را برجسته می کند. مدل جهانی سقف مشکی را به عنوان یک گزینه در دسترس قرار می دهد ، در حالی که طراحی چرخ جدید نمای بیشتری را برجسته می کند. از طرف دیگر ، عقب از شانه های پهن و چراغ های عقب LED افقی سود می برد.

 

در داخل ، کیا اسپورتیج یک طراحی مدرن کابین را به نمایش می گذارد ، که در آن نمایشگر خمیده و ترکیبی از ابزار و سرگرمی قرار دارد. حتی دریچه های هوا برای برجسته سازی داشبورد ، همراه با کابین دو رنگ طراحی شده اند.

کیا اسپورتیج 2022 در اواخر سال جاری میلادی با انتشار اطلاعات بیشتر در مورد پیشرانه آن و سایر جزئیات مهم ،در  بازار جهانی خود آغاز عرضه خواهد شد.

منبع: motor1

جهت مشاهده سایر اخبار اینجا کلیک کنید

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *